Čas na serveru 22:38:54

Zdeněk Burian
Don Pablo

Id: 442404

Don Pablo

  •  / Don Pablo / Zdeněk Burian
  •  / Don Pablo / Zdeněk Burian
  •  / Don Pablo / Zdeněk Burian
  •  / Don Pablo / Zdeněk Burian

tuš/papír, rozměr listu 20 x 29 cm, značeno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, ilustrace z knihy A.V.Friče Dlouhý lovec, nakl. SNDK, 1955

zobrazeno: 4971x

Vyvolávací cena:

30 000