Čas na serveru 08:53:48

Zdeněk Burian
Duch pohraničí

Id: 106125

Duch pohraničí

  •  / Duch pohraničí / Zdeněk Burian

kresba tuží/papír, velikost listu 30,7 x 43,7 cm, signováno vlevo dole, popsáno pod kresbou, vpravo dole tlačená značka papíru, volně loženo, nerámováno, PO

zobrazeno: 1793x

Vyvolávací cena:

48 000

Příhozy: 61