Čas na serveru 17:35:09

Zdeněk Burian
Duch pohraniční

Id: 139801

Duch pohraniční

  •  / Duch pohraniční / Zdeněk Burian

perokresba/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, signováno vlevo dole, ilustrace z knihy Duch pohraničí - Z. Grey, str. 112, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2465x

Vyvolávací cena:
6 000

30 000