Čas na serveru 14:56:54

Zdeněk Burian
Duch pohraniční

Id: 139802

Duch pohraniční

  •  / Duch pohraniční / Zdeněk Burian

perokresba/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, ilustrace z knihy Duch pohraničí - Z. Grey, str. 60, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3067x

Vyvolávací cena:
6 000

35 000