Čas na serveru 19:45:35

Zdeněk Burian
Hlava divočáka

Id: 193902

Hlava divočáka

  •  / Hlava divočáka / Zdeněk Burian

olej/plátno, rozměr 49 x 34 cm, signováno vpravo dole s datací, rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2852x

Vyvolávací cena:

33 000