Čas na serveru 11:44:50

Zdeněk Burian
Hrdina léky hledající

Id: 488202

Hrdina léky hledající

  •  / Hrdina léky hledající / Zdeněk Burian

kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 12,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzálním sklem, rámováno, kresba oříznuta podle vnějších obrysů, publikováno jako ilustrace v knize Syn lovce medvědů, Karel May, vyd. Jan Toužimský, 1933, str. 185, kniha přiložena, po

zobrazeno: 2723x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 66