Čas na serveru 19:49:39

Zdeněk Burian
Identifikace

Id: 133401

Identifikace

  •  / Identifikace / Zdeněk Burian

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 18,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2327x

Vyvolávací cena:

10 000