Čas na serveru 03:45:31

Zdeněk Burian
Jaggers v tísni

Id: 250832

Jaggers v tísni

  •  / Jaggers v tísni / Zdeněk Burian

olej/plátno, rozměr 47 x 37 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,ilustrace k románu J. Templera Jaggers v tísni, obraz byl součástí výstavy Z. Buriana ŠIRÝM SVĚTEM,po

zobrazeno: 7427x

Vyvolávací cena:
8 000

180 000

Účastníci: 26

Příhozy: 97