Čas na serveru 14:03:22

Zdeněk Burian
Kamarádi

Id: 235001

Kamarádi

  •  / Kamarádi / Zdeněk Burian
  •  / Kamarádi / Zdeněk Burian
  •  / Kamarádi / Zdeněk Burian
  •  / Kamarádi / Zdeněk Burian
  •  / Kamarádi / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr malby 12,5 x 25,5 cm, rozměr listu 22 x 32,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, na listu autorský popis, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 4994x

Vyvolávací cena:

47 200

Účastníci: 18

Příhozy: 57