Čas na serveru 12:24:14

Zdeněk Burian
Kamarádi z And

Id: 442403

Kamarádi z And

  •  / Kamarádi z And / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr listu cca 21 x 30 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, ilustrace k povídce Václava Šolce Kamarádi z And, publikováno v časopisu Sedmička pionýrů, roč. 2, č. 25, 1968

zobrazeno: 3402x

Vyvolávací cena:

38 000