Čas na serveru 06:14:36

Zdeněk Burian
Kapitán Biggles

Id: 6704

Kapitán Biggles

  •  / Kapitán Biggles / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 19 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, výborný stav

zobrazeno: 5420x

Vyvolávací cena:
7 000

41 000