Čas na serveru 17:49:27

Zdeněk Burian
Kletba zlata

Id: 330705

Kletba zlata

  •  / Kletba zlata / Zdeněk Burian

tuš/perokresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, reprodukováno na straně 163 v knize Fr. Běhounka Kletba zlata, paspartováno, zaskleno, rámováno, kniha součástí

zobrazeno: 3124x

Vyvolávací cena:

95 000

Účastníci: 20

Příhozy: 62