Čas na serveru 04:07:11

Zdeněk Burian
Konvolut dvou kusů

Id: 216801

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr každého 24,5 x 16,5 cm, značeno vždy ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,lehce poškozené sklo,po

zobrazeno: 2313x

Vyvolávací cena:

24 600