Čas na serveru 02:09:29

Zdeněk Burian
Královna Luisa Marie a princ Godoy

Id: 235606

  •  / Královna Luisa Marie a princ Godoy / Zdeněk Burian

kresba tuží/papír, rozměr kresby 21 x 20,5 cm, značeno vlevo dole monogramem, popsáno ve spodní části listu, volně loženo, nerámováno,po

zobrazeno: 2731x

Vyvolávací cena:

23 000

Příhozy: 50