Čas na serveru 15:03:28

Zdeněk Burian
Květinové zátiší

Id: 305003

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Zdeněk Burian

olej/překližka, rozměr 31,5 x 50 cm, neznačeno, na zadní straně popis od J. Holuba (významného burianologa), na zadní straně též pozůstalostní razítko, jedná se o autorskou přemalbu původního obrazu, rámováno

zobrazeno: 560x

Vyvolávací cena:

39 000

2021,05-1,31,20,54,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu