Čas na serveru 11:13:59

Zdeněk Burian
Kytarista

Id: 136802

Kytarista

  •  / Kytarista / Zdeněk Burian
  •  / Kytarista / Zdeněk Burian
  •  / Kytarista / Zdeněk Burian

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2298x

Vyvolávací cena:

25 000