Čas na serveru 15:18:40

Zdeněk Burian
Letec BIGGLES

Id: 2371

Letec BIGGLES

  •  / Letec BIGGLES / Zdeněk Burian

uhlová tužka/křída/běloba, rozměr ve výřezu 22 x 19 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1271x

Vyvolávací cena:

4 930