Čas na serveru 21:01:01

Zdeněk Burian
Lidé bez masky

Id: 2149

Lidé bez masky

  •  / Lidé bez masky / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 19 x 30 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis, výstavní razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4328x

Vyvolávací cena:
17 000

17 000

9.6.2015, 21:27:00

17.5.2015 21:25 17 000 Kč