Čas na serveru 00:26:51

Zdeněk Burian
Pád koní

Id: 2158

Pád koní

  •  / Pád koní / Zdeněk Burian
  •  / Pád koní / Zdeněk Burian
  •  / Pád koní / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 14 cm, signováno vpravo dole, ilustrace k povídkám Jacka Londona, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 3298x

Vyvolávací cena:
7 000

12 450