Čas na serveru 12:22:11

Zdeněk Burian
Louis Riel

Id: 90018

Louis Riel

  •  / Louis Riel / Zdeněk Burian

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno antireflexním sklem, paspartováno, rámováno, PO

zobrazeno: 922x

Vyvolávací cena:

23 000