Čas na serveru 23:04:52

Zdeněk Burian
Malý rybář

Id: 6702

Malý rybář

  •  / Malý rybář / Zdeněk Burian

olej/překližka, rozměr 45 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 15152x

Vyvolávací cena:
16 000

96 000

Příhozy: 65