Čas na serveru 09:57:35

Zdeněk Burian
Mamut

Id: 488201

Mamut

  •  / Mamut / Zdeněk Burian
  •  / Mamut / Zdeněk Burian
  •  / Mamut / Zdeněk Burian
  •  / Mamut / Zdeněk Burian

tuš/papír, rozměr ve výřezu 10 x 20,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, na zadní straně opatřeno autorským razítkem, publikováno jako ilustrace v knize Vznik a vývoj člověka, M.S.Pliseckij, SNDK 1953, str. 72, kniha přiložena, po

zobrazeno: 1070x

Vyvolávací cena:

23 000