Čas na serveru 15:40:00

Zdeněk Burian
Maršál Baltasar

Id: 78514

Maršál Baltasar

  •  / Maršál Baltasar / Zdeněk Burian

tuš/papír, velikost kresby 21 x 21 cm, značeno monogramem vpravo dole, volně loženo, nerámováno, PO

zobrazeno: 1593x

Vyvolávací cena:

16 500