Čas na serveru 01:28:40

Zdeněk Burian
Mexický císař

Id: 19704

Mexický císař

  •  / Mexický císař / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 24 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3084x

Vyvolávací cena:

14 000