Čas na serveru 17:54:26

Zdeněk Burian
Na farmě

Id: 421101

Na farmě

  •  / Na farmě / Zdeněk Burian
  •  / Na farmě / Zdeněk Burian
  •  / Na farmě / Zdeněk Burian
  •  / Na farmě / Zdeněk Burian

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nerámováno, publikováno v časopise Pionýr z r. 1975, str. 22, jako ilustrace k povídce Stanislava Zemana

zobrazeno: 4991x

Vyvolávací cena:

120 000

Účastníci: 21

Příhozy: 106