Čas na serveru 21:48:32

Zdeněk Burian
Na koni

Id: 437705

Na koni

  •  / Na koni / Zdeněk Burian
  •  / Na koni / Zdeněk Burian
  •  / Na koni / Zdeněk Burian
  •  / Na koni / Zdeněk Burian

kombinovaná technika, tuš/tužka/papír, rozměr 19 x 25 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na pravé straně zažloutlý papír (viz foto), návrh obálky knihy Do posledního muže (podle knihy Howarda Fasta "The Last Frontier", knihovna časopisu VPŘED - svazek 2 (vyšlo též v časopisu Vpřed roč. 5, č. 23, 1950)

zobrazeno: 4521x

Vyvolávací cena:

25 000