Čas na serveru 01:04:37

Zdeněk Burian
Na lovu

Id: 1430

Na lovu

  •  / Na lovu / Zdeněk Burian
  •  / Na lovu / Zdeněk Burian

kvaš/papír, velikost listu 38 x 29,7 cm, nesignováno, na zadní straně číslo originálu, autorsky popsáno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3122x

Vyvolávací cena:
11 000

12 000