Čas na serveru 19:57:15

Zdeněk Burian
Na lovu

Id: 151303

Na lovu

  •  / Na lovu / Zdeněk Burian
  •  / Na lovu / Zdeněk Burian
  •  / Na lovu / Zdeněk Burian

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 23 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2298x

Vyvolávací cena:
3 800