Čas na serveru 03:21:31

Zdeněk Burian
Na Modrém Nilu

Id: 30508

Na Modrém Nilu

  •  / Na Modrém Nilu / Zdeněk Burian

tuž/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3344x

Vyvolávací cena:

9 100