Čas na serveru 17:05:16

Zdeněk Burian
Na Modrém Nilu

Id: 30508

Na Modrém Nilu

  •  / Na Modrém Nilu / Zdeněk Burian

tuš/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 4080x

Vyvolávací cena:

9 100