Čas na serveru 17:14:54

Zdeněk Burian
Širým světem/Molo

Id: 1346

Širým světem/Molo

  •  / Širým světem/Molo / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2748x

Vyvolávací cena:
14 500

27 000