Čas na serveru 09:22:51

Zdeněk Burian
Na válečné stezce

Id: 178401

Na válečné stezce

  •  / Na válečné stezce / Zdeněk Burian

kvaš/lepenka, rozměr listu 33,5 x 25 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 5441x

Vyvolávací cena:

61 000