Čas na serveru 16:57:27

Zdeněk Burian
Námořníci

Id: 1917

Námořníci

  •  / Námořníci / Zdeněk Burian
  •  / Námořníci / Zdeněk Burian
  •  / Námořníci / Zdeněk Burian

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, ilustrace z "Pionýra", paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 26051x

Vyvolávací cena:
8 000

19 500