Čas na serveru 06:34:40

Zdeněk Burian
Návrh ilustrace

Id: 244605

Návrh ilustrace

  •  / Návrh ilustrace / Zdeněk Burian

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 22,5 cm, značeno monogramem a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 2954x

Vyvolávací cena:

14 500