Čas na serveru 09:11:21

Zdeněk Burian
Návrh obálky Waldläufer

Id: 72012

Návrh obálky Waldläufer

  •  / Návrh obálky Waldläufer / Zdeněk Burian

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 33 cm, nesignováno, muzeální sklo, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 1707x

Vyvolávací cena:

20 200