Čas na serveru 04:30:58

Zdeněk Burian
Nedobrovolný dobrodruh

Id: 210210

Nedobrovolný dobrodruh

  •  / Nedobrovolný dobrodruh / Zdeněk Burian

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 18,5 cm, značeno monogramem a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

zobrazeno: 5328x

Vyvolávací cena:
2 200

26 000

Účastníci: 20

Příhozy: 52