Čas na serveru 07:32:31

Zdeněk Burian
Nejvěrnější kamarád

Id: 131510

Nejvěrnější kamarád

  •  / Nejvěrnější kamarád / Zdeněk Burian

olej/překližka, rozměr 53 x 36 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz nerestaurován, jedná se o návrh na obálku ke knize Jakuba Honnera "Nejvěrnější kamarád", nakl. Jos. Hokr, Praha 1948

zobrazeno: 5771x

Vyvolávací cena:
11 000

55 800

Příhozy: 51