Čas na serveru 14:39:37

Zdeněk Burian
Německý ohař

Id: 442402

Německý ohař

  •  / Německý ohař / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr listu 31 x 44 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, publikováno v časopise Pionýrská stezka, roč. 5, č. 9 jako ilustrace k povídce M.M.Prišvina Moji přátelé

zobrazeno: 3721x

Vyvolávací cena:

49 000

Příhozy: 60