Čas na serveru 21:56:53

Zdeněk Burian
Nepozvaný host

Id: 404001

Nepozvaný host

  •  / Nepozvaný host / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nerámováno, přiložen časopis Pionýr z roku 1975, kde je dílo publikováno jako ilustrace k povídce Stanislava Zemana

zobrazeno: 5505x

Vyvolávací cena:
25 000

110 000

Příhozy: 75