Čas na serveru 08:53:17

Zdeněk Burian
Nepříjemné setkání

Id: 261301

Nepříjemné setkání

  •  / Nepříjemné setkání / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 37,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 50803x

Vyvolávací cena:

91 000

Účastníci: 26

Příhozy: 86