Čas na serveru 15:53:45

Zdeněk Burian
Odkaz lovce tajgy

Id: 1283

Odkaz lovce tajgy

  •  / Odkaz lovce tajgy / Zdeněk Burian

perokresba/papír, velikost kresby 29,5 x 19,5 cm, signováno vlevo dole, popisky autorem v ploše, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 8892x

Vyvolávací cena:
6 000

9 500