Čas na serveru 06:49:20

Zdeněk Burian
Odkaz lovce tajgy

Id: 1283

Odkaz lovce tajgy

  •  / Odkaz lovce tajgy / Zdeněk Burian

perokresba/papír, velikost kresby 29,5 x 19,5 cm, signováno vlevo dole, popisky autorem v ploše, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 9659x

Vyvolávací cena:
6 000

9 500