Čas na serveru 23:16:59

Zdeněk Burian
Odpadlík

Id: 254606

Odpadlík

  •  / Odpadlík / Zdeněk Burian
  •  / Odpadlík / Zdeněk Burian
  •  / Odpadlík / Zdeněk Burian

kresba/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 22 cm, značeno monogramem vlevo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzealním sklem, rámováno,po

zobrazeno: 2898x

Vyvolávací cena:

28 000