Čas na serveru 09:19:32

Zdeněk Burian
Oheň pod palubou

Id: 442401

Oheň pod palubou

  •  / Oheň pod palubou / Zdeněk Burian

kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr listu 44,5 x 31 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, na zadní straně razítko společnosti přátel Zdeňka Buriana, publikováno jako ilustrace k povídce Josepha Conrada Oheň pod palubou, edice Polnice, č. 10, Nakl. Toužimský & Moravec, přiložena kniha svázaných povídek s ilustracemi, včetně této

zobrazeno: 3433x

Vyvolávací cena:

37 000