Čas na serveru 20:25:23

Zdeněk Burian
Oslava

Id: 132111

Oslava

  •  / Oslava / Zdeněk Burian
  •  / Oslava / Zdeněk Burian
  •  / Oslava / Zdeněk Burian
  •  / Oslava / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2653x

Vyvolávací cena:
11 000

26 000