Čas na serveru 11:46:28

Zdeněk Burian
Osvobození zajatců

Id: 19703

Osvobození zajatců

  •  / Osvobození zajatců / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, uprostřed dole popis, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5406x

Vyvolávací cena:
7 500

27 000