Čas na serveru 04:43:44

Zdeněk Burian
Pistolník

Id: 190429

Pistolník

  •  / Pistolník / Zdeněk Burian
  •  / Pistolník / Zdeněk Burian

kvaš/papír, nesignováno, rozměr ve výřezu 34,5 x 26,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2192x

Vyvolávací cena:

15 500