Čas na serveru 23:36:25

Zdeněk Burian
Plachetnice

Id: 172702

Plachetnice

  •  / Plachetnice / Zdeněk Burian

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu cca 16 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, přiložena kniha Rudolfa Luskače "Revír bez hranic", kde je ilustrace vyobrazena

zobrazeno: 5679x

Vyvolávací cena:

29 000