Čas na serveru 18:28:32

Zdeněk Burian
Plachetnice

Id: 172702

Plachetnice

  •  / Plachetnice / Zdeněk Burian

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu cca 16 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, přiložena kniha Rudolfa Luskače "Revír bez hranic", kde je ilustrace vyobrazena

zobrazeno: 6924x

Vyvolávací cena:

29 000