Čas na serveru 19:10:01

Zdeněk Burian
Plesiadapis gidleyi

Id: 145435

Plesiadapis gidleyi

  •  / Plesiadapis gidleyi / Zdeněk Burian

tempera/papír, rozměr ve výřezu 35 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno z obou stran, rámováno

zobrazeno: 3494x

Vyvolávací cena:
8 000

105 000

Příhozy: 90