Čas na serveru 15:50:43

Zdeněk Burian
Pliopithecus

Id: 106126

Pliopithecus

  •  / Pliopithecus / Zdeněk Burian

kresba/papír, rozměr ve výřezu 13 x 14 cm, signováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo, PO

zobrazeno: 1204x

Vyvolávací cena:

14 300

Příhozy: 48