Čas na serveru 13:50:08

Zdeněk Burian
Po boji

Id: 231007

Po boji

  •  / Po boji / Zdeněk Burian
  •  / Po boji / Zdeněk Burian
  •  / Po boji / Zdeněk Burian

kolorovaná kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 20 x 19 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 2354x

Vyvolávací cena:

27 000