Čas na serveru 15:50:04

Zdeněk Burian
Po souboji

Id: 2056

Po souboji

  •  / Po souboji / Zdeněk Burian

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 28 cm, signováno vlevo dole, ze série Širým světem, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 8412x

Vyvolávací cena:
14 000

21 100